Ціна: від 2 187 00 грн.

  Для того, щоб після збирання врожаю, особливо ранніх зернових, не допустити пересихання і розтріскування ґрунту та добитися рівномірного розподілення пожнивних решток (соломи) по полю необхідно провести обробіток Verti-till-ом по діагоналі.
  Це дасть можливість не тільки утримати вологу в ґрунті, а навіть накопичити її за рахунок розподілення решток, які не унеможливлюють перегрівання ґрунту! Цей обробіток за рахунок вертикальних розколів дає необхідний газообмін, при якому концентрується із повітря кисень, вуглекислий газ, азот і найголовніше атмосферна волога за рахунок «точки роси». Одночасно можна проводити і посів сидератів апаратом BIO-DRILL.
  Як показує практичний досвід експлуатації агрегатів, аграрії дали високу оцінку даним машинам, що є підтвердженням високого попиту на них. Дана операція на полі може бути як повноцінним обробітком ґрунту, так і одним з елементів системи Strip-till.

  Вертикальна обробка збільшує проникаючу здатність ґрунту і прискорює процес накопичення гумусу, а знищення ущільнень (плужної підошви) сприяє розвитку здорової кореневої системи і забезпечує рослини харчуванням і вологою в будь-яких умовах. Напрямок дії направлено строго перпендикулярно ґрунту. Принципова відмінність від класичних дискових борін в тому, що не відбувається змішування рослинних залишків з ґрунтом. Відбувається руйнування кореневої системи, поверхня мульчується, а рослинні та пожнивні рештки залишаються на поверхні, та захищають ґрунт від сонця, що сприяє збереженню вологи.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель ZEUS 4 VT ZEUS 5 VT ZEUS 6 VT
Робоча ширина (м) 4.2 4.9 5.8
Глибина обробітку (см) 5-10
Тиск на один диск (кг) 208
Відстань між дисками (мм) 103
Робоча швидкість (км/год) 8-15
Транспортна швидкість (км/год) до 20
Кількість дисків (шт) 40 48 56
Діаметр диска робочого органу (мм) 550
Товщина диска робочого органу (мм) 6
Кут атаки дисків (град) 0
Кут нахилу дисків (град) 90
Транспортна довжина з освітленням (м) 9
Транспортна ширина (м) 3
Транспортна висота (м) 4
Необхідна потужність (к.с.) 250-350 300-400 320-500
Маса агрегату з резино-клиновим котком (кг) 8500 9900 11300
Можливість встановлення ножового котка +
Можливість встановлення бункера для внесення добрив +

Зовнішній вигляд агрегату

Про робочоий орган ZEUS

  Диски робочого органу кріпляться на стійці зі спеціалізованої сталі, яка проходить багатоступеневу складну термомеханічну обробку. Корпус робочого органу складається з двох кулькових, дворядних радіально-упорних підшипників АССОR 3209, а італійське
касетне ущільнення CORTECO
запобігає потраплянню забруднень в підшипники. Відмова від класичного мастила Літол-24 на користь нового консистентного багатоскладового мастила дозволяє продовжити термін служби кожного вузла, навіть в найважчих умовах.

Конструкція корпусу робочого органу

Метало-клиновий каток

  В базовій комплектації на агрегат встановлюється метало-клиновий коток. Корпуси котків мають унікальну систему кріплення — кожен корпус оснащений спеціальним демпфуючим пристроєм, для захисту підшипників від вібраційних і ударних навантажень яких зазнає коток в роботі, що дозволяє істотно продовжити термін служби корпусів.

Ножевий каток

   Компанія VELES AGRO розробила унікальний ножовий коток, який доступний в якості опції. Коток  встановлюється спереду дисків, в роботі він подрібнює рослинні залишки в поперечному напрямку, а диски агрегату в поздовжньому. Основне призначення — це подрібнення пожнивних грубо стеблових залишків таких як кукурудза, соняшник, ріпак. Регулювання глибини здійснюється гідроциліндром, а накидні шайби дозволяють зробити точну фіксацію в обраному положенні.

  Самі ножі виконані із загартованої, зносостійкої, спеціалізованої сталі, яка проходить багатоступеневу складну термомеханічну обробку. Вони мають двосторонню заточку для продовження терміну служби (при зносі ніж розгортається на 180 градусів і термін служби збільшується в два рази, в порівнянні з класичним способом кріплення). Стійки, на яких тримається коток, кріпляться до рамної конструкції через демпфуючі амортизатори, для запобігання впливу вібраційних і ударних навантажень.

При зміні поля, якщо коток не потрібен, його не потрібно знімати, а можна деактивувати піднявши його вгору.

Результат робори

ВІДЕО